Львівські чиновники покинуть Ратушу

ncv8i

Кабінети чиновників міської ради Львова перенесуть у нову адміністративну будівлю, яку планують збудувати біля церкви Анни. Натомість в ратуші на площі Ринок планують відкрити мистецькі простори.

Про такі плани повідомив мер Львова Андрій Садовий під час свого звіту за рік роботи 26 грудня, передає Zahid.net.

За словами Садового, на території позаду церкви Анни між вул. Шевченка та вул. Городоцькою планують збудувати виставковий центр, де розмістять нову адміністративну будівлю ратуші, куди перенесуть значну частину кабінетів міської ради.

«Там має бути збудований в перспективі великий виставковий зал для музеїв і там ми плануємо розміщувати нову адміністративну будівлю львівської ратуші, яка буде сучасна. Зараз займаємося юридичними питаннями, працюємо з різними проектантами», – повідомив Садовий.

Жовтим кольором на карті позначена територія, де збудують виставковий зал і нову будівлю ратуші

За його словами, в існуючій будівлі ратуші на площі Ринок залишаться кабінети чиновників на 1-2 поверхах, зокрема і сесійна зала. Натомість на 3 і 4 поверхах відкриють картинні галереї.

Андрій Садовий не розповів, коли ці плани будуть втілюватися і які саме управління ЛМР перенесуть у виставковий центр біля церкви Анни. Містобудівні умови і обмеження на будівництво виставкового центру виконавчий комітет ЛМР ще не видавав.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: