На вулиці Богдана Хмельницького збудують великий житловий комплекс

ea1957eb6778bc0def84b5a7dc8ce59e

Виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив будівництво житлового комплексу на території колишнього нафтомаслозаводу.

Зокрема, виконком видав ТзОВ "БК "Приватбуд-Львів"  містобудівні умови та обмеження на будівництво багатофункційного комплексу нежитлових та житлових будівель з вбудованими приміщеннями громадського призначення, закладом перебування дітей дошкільного віку, трансформаторною підстанцією, даховою котельнею та підземною автостоянкою на вул. Б. Хмельницького, 207 у Львові зі знесенням існуючих споруд.

Площа земельної ділянки, на якій зведуть житловий комплекс становить 4,4111 га, вона належить до комунальною власністю міста й призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови. Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-3 – зона багатоповерхової житлової забудови, зона Ж-4 – зона багатоповерхової житлової забудови, зона Г-2 – торгово-ділові зони місцевого значення відповідно до детального плану території у районі вул. Б. Хмельницького, вул. Промислової, вул. Равської, вул. Г. Діаманда, вул. Нафтової.

Як розповів розробник проєкту в межах комплексу будуть житлові та офісні споруди.

Максимальний відсоток забудови ділянки становить – 33%. Гранична висота будинків коливається від 13,50 м до 57,50 м.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: