дивись.info

У Львові шукають волонтерів на Різдвяний обід для бездомних

У Львові шукають волонтерів на Різдвяний обід для бездомних

Вже традиційно, 14 рік поспіль, 7 січня 2020 року в день Різдва Христового, у Львові відбудеться Великий Різдвяний обід для бездомних та убогих мешканців міста Львова.

Свято відбудеться у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці, що по вулиці Личаківській, о 15.00. Організовує різдвяне свято для бідних мирянська спільнота Святого Егідія у місті Львові та парафія Церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Різдвяне свято для бідних влаштовують у Львові з 2006 року.

Минуло річ за святкові столи на Різдво Христове сіли понад 300 людей в потребі. Для них накривають святкові столи, безпосередньо у самій Церкві перед вівтарем, де зазвичай відправляють святу Літургію. Така філософія дійства, адже Ісус народився, як убогий, як біженець, і як людина без дому, тому бідні є у самому серці Церкви, і в центрі Різдва Христового. Зустріч з ними – це реальна зустріч з новонародженим  дитям, який приходить до нас у бідних та потребуючих  людях. «Коли Я був голодний  – нагодували Мене,…Все що зробили найменшим з моїх,  Мені ви зробили».

Волонтери спільноти святого Егідія накривають традиційні столи, на яких є усі різдвяні страви галичан, а  в кінці імпрези на гостей чекають колядки, виступ вертепу, та вручення подарунків. Кожен з потребуючих  отримає теплі речі на зиму, фрукти та солодощі. Організувати Різдво з бідними впродовж місяців допомагають львів’яни: мешканці міста, відомі ресторатори, заклади харчування та благодійні організації. Також  збірка необхідних коштів постійно відбувається у храмах міста. Різдвяний обід з бідними щороку відвідує міський голова Львова , та єпископи.

Щоб стати волонтером, варто звертатися за номером: Іванна Синицька тел. 067 95 32 155, Лариса Шидловська 067 284 5077

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.