дивись.info

На Львівщині юні журналісти випустили власний молодіжний журнал – “JournTeam”

На Львівщині юні журналісти випустили власний молодіжний журнал – “JournTeam”
Фото: ЛОДА

12 грудня 2019 року завершилася навчальна програма «Стань журналістом у молодіжному просторі 4.0».

Одна із випускних команд одразу  вирішила втілювати свій потенціал і випустити у Львові молодіжний журнал, повідомляє ЛОДА.

Тож, дівчата дали життя своєму випускному проекту і вже у січні Львів побачить результати їхньої роботи.

“Ми запалилися ідеєю створити щось нове у молодіжному просторі.  Зацікавити молодь чимось новим легко, а от втримати його увагу вже складніше. У  сучасному світі щосекунди з’являється щось нове, та через величезну кількість інформації люди відсіюють все, що хоч трохи не дотягує до, так званої, уявної планки. Перед собою ставимо за мету  охопити весь молодіжний простір Львівщини, а в майбутньому і поза його межами, бути в тренді, подавати корисний для молоді матеріал та зацікавити настільки, аби кожен залишався з нами до кінця.  Тож, можете нас привітати, тепер ми перший Львівський молодіжний журнал «JournTEAM»“, – розповідає Настя, одна із журналісток журналу.

Наразі у планах команди випускати його онлайн на платформі issuu.com, і кожний випуск планується наприкінці місяця. Охват рубрик, те що цікавить сучасну молодь. Це і інтерв’ю з громадськими активістами, і різні поради від експертів, які куточки України можна відвідати, все що стосується навчання, здоров’я, авторська фоторозгортка місцевих фотографів, лайф-хаки, анонси цікавих подій  – все, що хвилює молодь.

“З кожним випуском ми будемо слідкувати за потребами молодих людей і додавати щось нове. А найцікавіше те, що статті у журналі будуть розміщенні від молодих журналістів, задля збільшення їхнього ж досвіду. І те, що самі ж верстальники, редактори будуть молоді люди, ми вважаємо новацієї серед інших молодіжних журналів. Це важливо, аби сама молодь творила для таки же молодих людей. Доречі, для декого це є перший професійний досвід”, – зазначила засновниця програми “Стань журналістом у молодіжному просторі Вероніка Кашинська.

Перший випуск львів’яни побачили вже 29 грудня 2019 року. Він доступний за посиланням.

Наступний випуск Львівщина очікує вже 27 січня 2020 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.