дивись.info

Влада хоче поставити «смотрящих» в ДБР – депутатка Устінова

Влада хоче поставити «смотрящих» в ДБР – депутатка Устінова

Конкурс на посади заступників голови ДБР проводять некоректно та з порушенням чинного законодавства, маючи на меті поставити «смотрящих» у відомсті. Про це написала народна депутатка України від партії «Голос» Олександра Устінова.

«Конкурс оголосили 30 грудня, подача документіа до 3!!! січня. При тому, що деякі довідки необхідно збирати більше тижня, а не новорічну ніч. В законі написано, що «оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Бюро не пізніш як за 15 робочих днів до дня завершення прийому документів для участі в конкурсі», – пише Устінова.

Журналіст Данило Мокрик звернув увагу, що про конкурс навіть нормально не повідомили:

«На ФБ-сторінці Державне бюро розслідувань новину про це не публікували.

Прес-релізів – не було.

На головній сторінці веб-сайту ДБР ви цього теж не знайдете. Там вам треба спеціально зайти у вкладку “Команда”, там – у вкладку “Оголошення про конкурс”, і вже там знайти ось цю новинку: https://dbr.gov.ua/node/1919

Для чого це? Для того, щоб документи подали тільки ті, що треба. Це – не конкурс, черговий фарс».

У проведенні маніпуляцій Олександра Устінова персонально звинуватила тимчасово виконувачку обов’язків голови ДБР Ірину Венедиктову:

«В порушення закону, і підзаконного акту, яким регламентуються конкурси а ДБР, “Слуги” знову хочуть під прикриттям свят та олів’є поставити своіх ручних керівників в ДБР. І не просто “Слуги”, а голова комітету з правової політики, яка б мала стояти на захисті права та державності».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.