дивись.info

Волонтери покажуть унікальну містерію «Сон у Різдвяну ніч»

Волонтери покажуть унікальну містерію «Сон у Різдвяну ніч»

Волонтерська авторська містерія «Сон у Різдвяну ніч», авторства Ганни Соляр, відбудеться у Домі Франка (вул. І. Франка, 150) 11 січня о 15:00 год.

Про це пише пресцентр Львівської міськради.

Захід проводять для підтримки Першого українського жіночого ветеранського простору «ReHub», який займається реабілітацією ветеранок.

Серед акторів — волонтерки та ініціаторки створення Першого українського жіночого ветеранського простору «ReHub» (Інна Арат, Христина Арат, Орися Боднар, Юлія Захарчук, Ярина Капітан, Галина Кіндзер, Марія Кушик, Галина Лопоша, Лейла Малесова, Наталія Нарольська, Марія Петришин, Ольга Посполіта, Лілія Садляк, Марія Скочиліс, Ганна Соляр, Софія Трач, Тетяна Чайковська, Оксана Чухліб).

«Щороку в час зимових свят кожен із нас очікує дива, – зауважують організатори. – Саме таке диво підготували львів’янам волонтерки, ініціаторки створення Першого українського жіночого ветеранського простору «ReHub». Глядачі разом з акторками поринуть у дійство «Сон у Різдвяну ніч», містичне і водночас дуже актуальне. Як і торішній Різдвяний вертеп авторства Ганни Соляр, цьогорічна містерія має унікальний сюжет та акторський склад».

Вже традиційно двері для волонтерського проекту відчинить Дім Франка. Крім перегляду містерії, глядачі зможуть долучитися до спільного колядування, інтерактивної акції «Дідух для захисника», а також конкурсів та несподіванок.

Вхід на дійство вільний. З собою треба мати гарний настрій та бажання допомогти ветеранкам дочекатися дива, якого вони сподіваються від часу повернення із війни.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.