дивись.info

Президент Зеленський разом з родиною полетів в Оман (відео)

Президент Зеленський разом з родиною полетів в Оман (відео)
Фото: Фейсбук офісу Президента України

Президент Володимир Зеленський перебуває в Омані, куди він відбув разом з родиною рейсовим літаком за власні кошти.

Там найближчими днями у Глави держави заплановані зустрічі на найвищому рівні, повідомляє Офіс Президента України.

В Омані Володимир Зеленський обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну.

Згодом, в Офісі Президента додали, що під час поїздки до Оману Володимир Зеленський зустрівся з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою. Сторони обговорили зміцнення відносин між країнами, зокрема зробили акценти на нарощуванні торговельно-економічної співпраці.

Також було відзначено зростання товарообігу, який торік збільшився на 10%, сягнувши $80 мільйонів, та активізацію контактів на рівні торгово-промислових палат. Учасники зустрічі домовилися продовжити практику українсько-оманських бізнес-форумів – з огляду на успішність останніх двох таких заходів у Києві в 2019 році, в яких взяли участь десятки бізнесменів з Оману.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена в прямих інвестиціях з Оману, наголосивши на таких перспективних галузях, як енергетика та важка промисловість, будівництво, сільське господарство, інформаційні технології та інновації, розвиток інфраструктури, медицина, туризм.

Як пише ТСН, 2 січня президент залишив свою резиденцію “Гута” в Івано-Франківській області та вирушив до Києва, звідки літаком полетів в Оман із офіційним візитом. За офіційним повідомленням Офісу президента, “в Омані Володимир Зеленський обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну”.

За даними видання Страна.ua, на Аравійському півострові Зеленський відпочиває поблизу столиці Оману – міста Маскат, та мешкає у 5-зірковому готелі Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel.

Сюжет про поїздку Володимира Зеленського до Оману дивіться у сюжеті Espreso.TV

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.