дивись.info

В Україні створять єдиний туристичний портал

В Україні створять єдиний туристичний портал
Фото: Урядовий портал

В Україні до осені 2020 року запустять єдиний туристичний портал, через який туристи зможуть отримати допомогу.

Про це йдеться у повідомлення на Урядовому порталі.

«Потрібно створити всі умови, щоб в Україну приїжджало якомога більше туристів. Це звісно сервіси. Дороги, будівництвом яких ми зараз активно займаємося. А також безпека. Саме тому створюється єдине вікно допомоги туристам. Щоб можна було звернутися з будь-яким питанням і отримати відповідь чи допомогу», – зазначив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Єдиний портал працюватиме як онлайн, так і в телефонному режимі. Його роботу вже запустять до осені 2020 року. Більше того, будуть створені локальні туристично-інформаційні центри в регіонах.

Як повідомили в Міністерстві культури, молоді та спорту, створено відповідне агентство, яке, зокрема, реалізовуватиме даний проект.

В Уряді нагадують, що створення єдиного туристичного порталу передбачено Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Її затверджено у вересні 2019 року.

Документом визначено ключові напрямки роботи міністерств. Їх деталізовано – по кожній з 78 цих цілей Програми опублікована концепція та індикатори, за якими вимірюватимуться їх досягнення.

Як пише hromadske.ua, у проєкті бюджету на 2020 рік передбачили видатки «на розкриття туристичного потенціалу» у розмірі 240 мільйонів гривень. Такі видатки будуть здійснюватися вперше. В уряді розраховують, що один іноземний турист, який відвідує Україну, приносить близько 500 доларів у розвиток економіки.

Туризм в Україні постійно розвиваються, а такі міста як Київ, Львів, Одеса та інші приваблюють все більше і більше туристів, пише 24 канал. Остаточної статистики за 2019 рік ще поки немає, але у 2018-му Україну відвідали понад 14 мільйонів туристів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.