дивись.info

Допомогу при народженні дитини у 2020 році не відмінять

Допомогу при народженні дитини у 2020 році не відмінять
фото з відкритих джерел

Допомога при народженні дитини залишиться без змін, порівняно з минулим роком. Таким чином, розмір допомоги при народженні дитини становить 41 280 гривень, повідомляє 24tv.ua. Спочатку виплачується 10 320 гривень допомоги, а залишок протягом наступних 36 місяців рівними частинами (860 гривень).

Нагадаємо, раніше резонанс викликав законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Він пропонував запровадити адресну програму виплат при народженні, яка передбачала б надання допомоги лише тим родинам, чий середньомісячний дохід на одного не перевищує 15% від розміру виплат. Фактично це приблизно 6 тисяч гривень. Після консультацій з органами державної влади та експертами, від цієї ідеї наразі відмовилися.

Зміниться в 2020 році й вміст пакунку малюка. Вартість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» складатиме 5 тисяч гривень. Жителям Донецької області, де цей пакунок з початку дії програми не видавався, передбачили компенсацію. Там замість нього породілі отримуватимуть грошовий еквівалент.

Передбачено в Бюджеті-2020 й відшкодування грошей на таку державну послугу як «муніципальна няня». Держава відшкодовуватиме витрати з догляду за дитиною до 3-ох років у розмірі 1 779 гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.