дивись.info

У Зеленського переконують, що Dr. Alban не забороняли в’їзду в Україну

У Зеленського переконують, що Dr. Alban не забороняли в’їзду в Україну
фото з відкритих джерел

Жодних обмежень щодо в’їзду виконавця Dr. Alban, на територію України не було. У цьому переконує Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.

«Щодо ситуації з громадянином Швеції Албана Юзома Нвапа, що виступає під сценічним ім’ям Dr. Alban та деякими іншими іноземцями, які незаконно відвідували тимчасово окуповану територію Криму та планують свій в’їзд на підконтрольну територію України, то ми вже працюємо з правоохоронцями з цього питання.
За наявною інформацією, яка є в розпорядженні ППУ в АР Крим щодо громадянина Швеції Албана Юзома Нвапа, повідомляємо наступне – жодних обмежень щодо його в’їзду на територію України не було. Стосовно подальших кроків і результатів роботи буде окремо», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, шведський співак Dr. Alban, який виступав в окупованому Криму, заявив, що його пустили в Київ після втручання президента України Володимира Зеленського. «Мені було заборонено в’їзд до України через моє попереднє шоу на спірному півострові Крим. Завдяки втручанню президента я зміг потрапити в Україну. Прекрасна прогулянка в натовпі у Києві з президентом», – написав співак в Instagram.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.