дивись.info

Львівські трамваї заговорили з пасажирами

Львівські трамваї заговорили з пасажирами

EasyPay разом із Львівелектротранс розробила соціальну кампанію «Трамвай розмовляє з тобою».

Про це повідомляє EasyPay.

Мета кампанії – популяризувати трамвайні маршрути міста, збільшити пасажиропотік вт електротранспорті та підвищити туристичну привабливість міста.

«У Європі вже давно оцінили важливість електротранспорту та активно його
розвивають –  це єдиний громадський транспорт, який можна успішно комбінувати із пішохідними  вулицями, він екологічний та зменшує ризики корків на дорогах, – йдеться у повідомленні. – Крім цього, трамвай є чудовим туристичним об’єктом. Трамвайні маршрути дуже популярні у Лісабоні, Будапешті, Празі».

У Львівелектротрансі також зазначають, що трамваї – це естетична та екологічна альтернатива маршруткам, які засмічують історичний центр Львова.

«Окрім традиційної зовнішньої реклами, промо та радіо, ми використовуємо ще й наш додатк EasyWallet UA – пасажиру трамвая надходять спеціальні push-повідомлення, що мотивують його продовжувати і далі користуватися цим видом транспорту. Наша мета – зробити комунікацію із містом цікавою та зручною», –  коментує Олексій Авраменко, СЕО EasyPay.

Зазначимо, до 125-ти річчя Львівелектротрансу додаток EasyWallet UA вирішив подарувати усім новим користувачам додатку по 5 безкоштовних квитків на проїзд у трамваях та тролейбусах Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.