дивись.info

У Львові відправили за грати чоловіка, який вкрав два десятки дощоприймачів

У Львові відправили за грати чоловіка, який вкрав два десятки дощоприймачів

Чотири роки і п’ять місяців проведе за гратами чоловік, який вкрав 21 дощоприймач і три варені ковбаси. Такий вирок виніс Сихівський районний суд Львова.

Одразу п’ять дощоприймачів з водостоків, вартістю 3160 гривень кожний, обвинувачений викрав на вулиці Мікльоша 7 травня 2018 року і здав їх у пункт прийому брухту. Наступного дня, 8 травня, він викрав ще десять дощоприймачів на вулиці Стрийській і також здав їх на брухт. 10 травня не стало ще двох водоприймачів на вулиці Чмоли. Натомість 15 травня  чоловік поцупив ще дві решітки – одну на вулиці Козельницькій, іншу – на Франка.

12 червня чоловік намагався викрасти дощоприймач на вулиці Угорській, але свій задум не довів до кінця, оскільки був помічений перехожими.

20 липня 2018 року обвинувачений на ринку «Шувар» з продуктового візка вкрав три варені ковбаси вагою понад 8 кілограмів і вартістю 720 гривень.

А ось спроба вкрасти водоприймач на вулиці Стрийській 25 липня стала для чоловіка останньою. Його помітив поліцейський і затримав.

Зрештою Сихівський районний суд виніс обвинуваченому вирок – чотири роки та п’ять місяців позбавлення волі. Строк виконання покарання рахувати з 24 жовтня 2018 року. Вирок не вступив у законну дію і може бути оскаржений.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.