дивись.info

Замарстинівську та Мазепи планують з’єднати трамвайною колією

Замарстинівську та Мазепи планують з’єднати трамвайною колією

Трамвайне сполучення вулиць Замарстинівської та Мазепи необхідне для зручності львів’ян.

Про це йдеться на сайті Львівської міської ради.

Як повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, у 2020 році планують замовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вул. Замарстинівська із заміною інженерних мереж та прокладання трамвайної колії від вул. Торф’яна до вул. Мазепи.

«Якщо подивитися на схему електротранспорту Львова, то видно, що північний район міста — це район пр. Чорновола — вул. Липинського — вул. Богдана Хмельницького — він недостатньо покритий електротранспортом.

Тому ще минулого року міський голова Львова дав доручення передбачити можливість прокладання трамвайної лінії по вул. Замарстинівська. Відповідно, в поточному проекті реконструкції вул. Замарстинівська, від вул. Липинського до вул. Торф’яна, ми передбачили можливість продовження трамвайної колії. Таким чином, при продовженні ремонту вул. Замарстинівська ми зможемо досить легко прокласти трамвайні колії далі, в напрямку до вул. Мазепи. І це дасть можливість сполучити мікрорайон вул. Мазепи з центром швидким трамваєм.

У цьому році ми плануємо замовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вул. Замарстинівська із заміною інженерних мереж та прокладанням трамвайної колії від вул. Торф’яна до вул. Мазепи», — повідомив Андрій Білий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.