дивись.info

Мінсоцполітики визнало 878 осіб постраждалими внаслідок торгівлі людьми

Мінсоцполітики визнало 878 осіб постраждалими внаслідок торгівлі людьми

Основною країною експлуатації громадян України є РФ.

Міністерство соціальної політики встановило статус постраждалих унаслідок торгівлі людьми 878 особам з 2012 року, а основною країною експлуатації постраждалих громадян України є РФ.

Про це на пресбрифінгу розповів заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський, передає «LB.ua».

«З 2012-го по 2019 рік включно міністерство встановило такий статус (статус особи, яка постраждала внаслідок торгівлі людьми) 878 особам, з них 871 – це громадяни України і 8 іноземців», – зазначив Ніжинський.

За його словами, 457 громадян постраждало від трудової експлуатації, 224 – від сексуальної експлуатації, 57 осіб було залучено до жебракування. 9 людей постраждали від змішаної експлуатації, 14 дітей продано третім особам, а одна людина постраждала від сурогатного материнства.

«На сьогодні основною країною експлуатації наших громадян залишається Російська Федерація», – розповів Ніжинський, уточнивши, що тільки за 2019 рік більш ніж 240 осіб було завербовано і експлуатували в РФ.

Також у першій десятці країн з експлуатації українських громадян – Об’єднані Арабські Емірати, Чехія, Словенія, Казахстан, Німеччина, Польща і Туреччина.

Водночас залишається тенденція експлуатації українців і всередині країни.

Що стосується регіонального розподілу надання цих статусів, то з 2012 року в Києві їх надали 46 людям, у Вінницькій області – 65, у Волинській – 42, у Дніпропетровській – 53, у Чернівецькій – 35, у Харківській – 72, у Донецькій – 30, в Івано-Франківській – 24 і в Київській – 18.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.