дивись.info

Вартість проїзду в електротранспорті Львова зросте уже з понеділка

Вартість проїзду в електротранспорті Львова зросте уже з понеділка

Сьогоднішнє рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті», вступить у дію з понеділка, 13 січня.

Про це повідомили в ЛМР, передає ІА Дивись.Info.

Нагадаємо, згідно з рішенням виконкому, вартість проїзду зросте на 1-2 гривні в залежності від способу придбання квитка.

«Пропонуємо встановити вартість разового квитка на проїзд у міському електричному транспорті у розмірі 6 грн. Така вартість буде, якщо квиток придбати у кіосках, або через QR-коди приват 24, SMS квитки, Bluetooth квитки, термінали самообслуговування IBOX та EasyPay.

Натомість задля безпеки пасажирів і безпечної роботи водіїв, вартість разового квитка у водія пропонуємо встановити 7 гривень.

Щодо безкоштовного проїзду пільгових категорій, то все залишається незмінним – усі особи, які мають право, відповідно до чинного законодавства України, на безкоштовний проїзд, а також пенсіонери за віком, учні шкіл та особи з інвалідністю 3-ої групи, продовжуватимуть їздити безкоштовно у трамваях і тролейбусах Львова», – пояснив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

За його словами, не змінюється також вартість місячної абонентської картки. Вона залишається 160 гривень. Відтак, якщо мешканець здійснює 44 поїздки в місяць, вартість разового проїзду для нього становитиме 3 грн 60 коп., а при 60 поїздках — 2 грн 60 коп.

Рішенням виконавчого комітету, вартість разового квитка на проїзд у водія у міському електричному транспорті для студентів встановлено у розмірі 3,50 гривні, а вартість разового квитка на проїзд у міському електричному транспорті для студентів — у розмірі 3 гривні, якщо квиток придбаний у кіосках або у ЛКП «Львівелектротранс» на вул. Академіка А. Сахарова, 2, у вагоні через QR-коди приват 24, SMS квитки, Bluetooth квитки, термінали самообслуговування IBOX та EasyPay.

Як розповіла заступниця міського голови Львова Ірина Маруняк, інвестиція міста  в розвиток електротранспорту за останні 10 років становить 884 млн. грн – це закупівля трамваїв і тролейбусів, ремонт контактної мережі, трамвайних колій, модернізація тягових підстанцій. У наступні три роки в розвиток ЛКП «Львівелектротранс» буде інвестовано 1,9 млрд грн. У планах реконструкція усіх депо, закупівля рухомого складу — 10 нових і 40 вживаних трамваїв і 100 нових тролейбусів з автономним ходом.

«Буквально вчора ми отримали інформацію від «Електрону» про те, що в лютому нам буде поставлено 15 тролейбусів, ще 15 тролейбусів надійдуть у березні. І хочу нагадати що в листопаді-грудні ми отримали 20 тролейбусів які вже на початку наступнгого тьижня вийдуть на маршрути, зокрема на маршрут №32», – розповіла Ірина Маруняк.

Нагадаємо, 27 листопада 2019 року відбулися громадські слухання на тему «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті». Більшість присутніх на слуханнях становили працівники ЛКП «Львівелетротранс». За підвищення тарифу проголосували 111 із 200 зареєстрованих осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.