дивись.info

Виплату соцдопомоги прискорять до 1-3 днів

Виплату соцдопомоги прискорять до 1-3 днів

Міністерство соціальної політики змінило механізм фінансування соціальних виплат, що дозволить видавати гроші населенню набагато швидше, протягом 1-3 днів.

Про це повідомила прес-служба відомства. Зокрема, Мінсоцполітики перетворило частина виплат за рахунок субвенцій в бюджетні програми.

«Мова йде про допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, малозабезпеченим сім’ям, при народженні дитини, одиноким матерям та інше. А також про виплату пільг та субсидій на ЖКГ та придбання твердого та рідкого палива і скрапленого газу в грошовій формі», – цитує прес-служба заступника міністра Віталія Музиченко.

За його словами, відповідні зміни дозволять спростити адміністрування цих витрат – наприклад, при перерозподіленні видатків між регіонами не буде потрібно прийняття рішення урядом, що раніше могло займати кілька місяців. «Завдяки прийнятим рішенням з 2020 року Мінсоцполітики зможе перерозподіляти відповідні видатки за 1-3 дні», – зауважив Музиченко.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики України цього року планує перейти на нову модель надання соціальних сервісів в регіонах і почне фінансувати безпосередньо послуги, а не установи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.