дивись.info

Зоозахисники оплакують втрату колеги Хельмута Дунглера

Зоозахисники оплакують втрату колеги Хельмута Дунглера

Хельмут Дунглер заснував зоозахисну благочинну організацію FOUR PAWS. Разом зі спільнотою однодумців Дунглер займався порятунком тварин.

Зокрема, безкоштовною стерилізацією і вакцинацією безпритульних собак на території України, ділиться ведмежий притулок «Домажир».

«Ми сумуємо за втратою засновника і президента БФ FOUR PAWS Хельмута Дунглера, який у неділю, 5-го січня несподівано пішов з життя, – йдеться у повідомленні «Домажиру». – Його смерть – це невимовний біль та важкий удар для всіх нас. В ці важкі години наші думки та найщиріші співчуття з його родиною.

Хельмут Дунглер народився в 1963 році в місті Вайдхофен-ан-дер-Тая в Нижній Австрії. У 1984 році розпочав кар’єру в Грінпіс (Greenpeace), Австрія. З того часу він мріяв активно сприяти покращенню добробуту тварин. У 1988 році Хельмут створив зоозахисну організацію FOUR PAWS у Відні, спочатку зосередившись на питаннях захисту тварин у хутровому господарстві, фермах та цирках. Десятиліттями, шляхом переговорів з представниками влади по всьому світу, він проводив агітацію за підвищення стандартів добробуту тварин у сільському господарстві, за законодавчі зміни щодо утримання бурих ведмедів та захист великих котячих і безпритульних тварин.

Завдяки його невтомній праці, організація FOUR PAWS сьогодні є однією з найбільших зоозахисних організацій, з офісами у 15 країнах, яка успішно захищає права тварин у всьому світі. Його пристрасть та неймовірні зусилля допомогли FOUR PAWS  врятувати життя тисяч тварин.

Зі смертю Хельмута Дунглера світ втратив великого любителя тварин та активіста зоозахисного руху. Зоозахисники вшановують його пам’ять, продовжуючи працю всього життя Хельмута Дунглера.

«Віддаючи останню шану Хельмуту, ми згадуємо численні моменти, коли він надихав нас сміливістю та відданістю або викликав щирі посмішки своїм почуттям гумору. Ми вшануємо пам’ять Хелі, продовжуючи справу, яку він так любив», – підсумували колеги.

В пам’ять про Хельмута Дунглера

В пам’ять про Хельмута ДунглераНовий рік розпочався з важкої втрати для всієї Організації FOUR PAWS. Наш засновник і президент Хельмут Дунглер пішов з життя минулої неділі у віці всього 56 років.Віддаючи останню шану Хельмуту, ми згадуємо численні моменти, коли він надихав нас сміливістю та відданістю або викликав щирі посмішки своїм почуттям гумору. Ми вшануємо пам’ять Хелі, продовжуючи справу, яку він так любив.Ми хочемо подякувами всім вам за теплі спогади і зворушливі коментарі про Хелі Дунглера.***In Memory of Heli DunglerWhile we all try to say goodbye to Heli, we think back to the many moments he brought smiles to our faces with his courage, his dedication or simply with his humour. We will honour Heli's memory by continuing the work he loved so much.We would also like to thank you for the warm sympathies and the moving comments about Heli.

Gepostet von Ведмежий Притулок Домажир am Freitag, 10. Januar 2020

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.