дивись.info

Померла українка, яку польський роботодавець залишив паралізовану у парку на лавці

Померла українка, яку польський роботодавець залишив паралізовану у парку на лавці

Померла українка Оксана Харченко, яку два роки тому роботодавець залишив паралізовану на лавці у парку. Про трагедію повідомив на своїй сторінці у facebook почесний консул України у Великопольщі Вітольд Горовські.

«Пані Наталія Козанчин повідомила на своєму профілю у facebook про смерть сестри Оксани Харченко, яка два роки тому мала інсульт і була підопічною нашого Товариства. У грудні 2018 року, після багатьох місяців важкої реабілітації, ми відвезли її у родинне село біля Турки, біля польського кордону. Її стан у загальному був добрим, але, на жаль, Оксана не повернула придатність до самостійного життя. Два тижні тому контактував із пані Наталею, отримав інформацію, що пані Оксана знаходиться в родинному домі. Дуже нам прикро. Вічная пам’ять», – написав на своїй сторінці Вітольд Горовський.

Нагадаємо, Оксана працювала нелегально у одній з фірм недалеко Шьроди Вєлькопольскої. Підприємство займалось дистрибуцією овочів та фруктів.  Як описував ситуацію у Facebooku  почесний консул України у Великопольщі Вітольд Горовські, жінка проживала у приміщеннях, які знаходились біля закладу. Саме там після роботи у неї стався інсульт.

Cпівробітники українки проінформували керівника фірми про те, що сталось. Як зазначають свідки, минуло близько двох годин перш ніж він забрав жінку у машину, але замість того, щоб завезти її у лікарню, залишив її на лавці у парку. Після чого зателефонував у поліцію. Мав повідомити про те, що на вулиці знаходиться п’яна особа.

Оксана перебувала у лікарні у важкому стані. Також відомо, що у жінки є двоє синів-підлітків. Попередньо відомо, що потрібні були кошти на лікування – від 15 до 19 тисяч злотих. Збором коштів для жертви недобросовісного роботодавця займалось Соціально-культурне товариство Польща-Україна.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.