У Львові зросла вартість проїзду в електротранспорті: де можна обміняти старі квитки

IMG_1706-3-696x464

З 15 січня у Львові вступить в дію відкоригований тариф разової поїздки в трамваях та тролейбусах.

Про це йдеться у рішенні виконкому «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті», пише Львівська міська рада.

При цьому вартість квитка відрязнятиметься:

  • якщо квиток придбаний у кіоску чи через електронні додатки (QR-коди приват 24, SMS квитки, Bluetooth квитки, термінали самообслуговування EasyPay), то вартість звичайного становитиме 6 грн, пільгового — 3 грн.
  • якщо квиток придбаний у водія — звичайний — 7 грн, пільговий — 3 грн 50 коп.
    Ціна квитка для перевезення багажу — 7 грн.

Невикористані старі квитки можна буде обміняти з доплатою у відділі зборів підприємства за адресою: м. Львів, вул. Сахарова 2, з 15 до 22 січня 2020 року.

Вартість 30-денної проїзної картки не змінюється — 160 грн. Відповідно, придбавши місячний абонемент та здійснюючи по дві поїздки у будень (44 поїздки на місяць), вартість разового проїзду становитиме 3 грн 60 коп. Водночас, якщо здійснювати 60 поїздок на місяць, маючи абонемент, вартість разового проїзду становитиме лише 2 грн 60 коп.

Придбати 30-денний проїзний абонемент можна у кіосках з пресою, за допомогою додатку Приват24 та на сайті продажу квитків. Вартість 30-денного проїзного на сайті — 150 грн (дійсній при наявності документу, що засвідчує особу).

Перелік категорій, що мають право пільгового проїзду, не змінюється. Усі особи, які мають право, відповідно до чинного законодавства України, на безкоштовний проїзд, а також пенсіонери за віком, учні шкіл та особи з інвалідністю 3-ої групи, продовжуватимуть їздити безкоштовно у трамваях і тролейбусах Львова.

«З 15 січня змінюється також розмір штрафу за безквитковий проїзд, що становитиме 120 грн.

Пасажири мають право обміняти заздалегідь придбані квитки на актуальні з доплатою у відділі зборів ЛКП «Львівелектротранс» за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 2. Здійснити обмін можна з 15 до 22 січня 2020 року», — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: