дивись.info

Львів’ян просять підтримати петицію про купівлю обладнання до лікарні ШМД

Львів’ян просять підтримати петицію про купівлю обладнання до лікарні ШМД

Відповідна пропозиція вже зареєстрована на сайті елетронних петицій.

Усіх небайдужих львів’ян закликають  доучитись до підписання електронної петиції щодо термінового придбання у Лікарню швидкої медичної допомоги на Топольній бактеріологічного аналізатора корейського виробництва.

У петиції йдеться про те, що  протоколи лікування лікарів у наших лікарнях зразка 90-их років минулого століття, передає «Четверта студія».

«Зараз лікування пацієнтів у лікарні швидкої медичної допомоги проходить емпіричним способом, тобто, призначали антибіотики, виходячи з інструкції до них чи відповідно до протоколів лікування. На одних антибіотики діяли, на інших – ні. Якщо через три дні не наступало полегшення, призначали інші. Таким чином людей наражають на небезпеку звикання до антибіотиків, може прийти той момент що жоден антибіотик не допоможе людині і вона помре», – йдеться у петиції.

Автором петиції є Олег Єлісеєв.

«Цей апарат після встановлення збудника інфекційної хвороби, відразу ж підбирає антибіотики, до яких чутлива та чи інша бактерія. Це дозволяє всього за декілька годин діагностувати інфекційне захворювання, нерідко доволі рідкісне, і чітко підібрати лікування.Бактеріологічний аналізатор при встановленні збудника хвороби відразу визначає антибіотики, до яких він чутливий – найбільш чутливий, менш чутливий і нечутливий. Це дозволяє не лише з першого дня розпочати правильне лікування пацієнта, що допоможе уникнути ускладнень, а й вирішити ще одну важливу для нас проблему – уникнути звикання до антибіотиків.

Апарат – корейського виробництва, адаптований для роботи в країнах Євросоюзу. Такі є у Польщі, Чехії, Словаччині та інших країнах Євросоюзу. Цей апарат дозволяє у випадку якоїсь надзвичайно рідкісної хвороби, коли є сумнів, чи це дійсно цей збудник, вийти на будь-яку лабораторію європейських країн, де є такі ж аналізатори, і підтвердити діагноз», – переконаний автор петиції.

Орієнтовна вартість такого апарата складає 2 млн грн.

Для того, аби назбирати необхідні для подальшого розгляду петиції 500 підписів, залишилось 60 днів. Підписатись можна тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.