дивись.info

На площі Ринок видніється найгірше обличчя Львова, — отець Юстин Бойко

На площі Ринок видніється найгірше обличчя Львова, — отець Юстин Бойко
Отець Юстин Бойко. Фото - Гал-інфо.

Якби можливо я не був священиком, якби був байдужим, якби не був патріотом України, пройшов би повз. Я є богослов, священик і мені прикро…, – роздумує у блозі Духовна велич Львова о. Юстин.

Дорогі друзі, вирішив пройтися центром Львова. І ми знаходимося напередодні Старого Нового року, Водохреща, Йордану. Я зараз знаходжуся на центральній площі міста Львова – площі Ринок. Позаду мене – Ратуша, неподалік вулиця Руська і церква Михаїла. На самій площі Ринок, видніється ось найгірше може обличчя Львова, яке тільки може бути. Тут видніється «Ерос-бар», «П’яна вишня». Зараз якраз годинник пробиває опівніч і бачимо багато молоді. Ну і хтось напевно мені би сказав – отче, ідіть собі дорогою до монастиря, нащо Ви на це звертаєте увагу. Якби можливо я не був священиком, якби був байдужим, якби не був патріотом України, пройшов би повз. Я є богослов, священик і мені прикро дивитися на це. Я не знаю різних можливостей юридичних цю проблему вирішити. Але мені здається, що якщо ми хочемо мати майбутнє нашого народу, то мусимо плекати якісь його цінності. І ці цінності не можуть бути пов’язані із розпустою, гультяйством, бо тоді нам не треба буде ворога, який би нас окупував. Нас окупують і полонять ті пристрасті, і ворог, який прийде, просто нас застане готовими здатися самовільно. Тому цього року, коли ми розпочали його з такої урочистої події  – з хіротонії, такого відомого львівського священика, о. Степана Суса. Коли ми цей рік проголосили роком культури, люди добрі, не все є у руках священика.

Зробіть щось, щоб забрати оцю «П’яну вишню» цей «Ерос бар», бо це є те, що мені просто у голові не поміщається. Ну як тут на площі Ринок, найближчим часом будемо освячувати воду, і що? Будемо споглядати на цей «Ерос бар». Мені здається, що ми мусимо щось з тим зробити. Бо на даний час, мовчати можуть лише раби, а ми мудрі люди, правда ж?

Оригінал публікації

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.