дивись.info

Які медичні процедури будуть безкоштовнимим у 2020 році

Які медичні процедури будуть безкоштовнимим у 2020 році

Фінансування програми «Доступні ліки» цього року в Україні збільшили на 3,2 млрд грн.

Про це заявив голова Комітету ВР з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький, передає «УНІАН».

«Цього року 50 медичних та діагностичних процедур у межах програм медгарантій будуть для українців безоплатними. На цей рік закладено у бюджеті 72 мільярди на виконання програми медичних гарантій, – розповідає Радуцький. – Цю програму уряд затвердив ще у листопаді. Медгарантія – перед нами це називали «гроші ідуть за пацієнтом».

Михайло Радуцький також зазначив, що з 2 квітня 50 медичних та діагностичних процедур (зокрема, ультразвукове дослідження, рентген-дослідження, біопсія, оперативне лікування інсульту, пологи та ін.) у межах програм медгарантій будуть для українців безкоштовними.

Нардеп додав, що повний перелік цих безоплатних послуг можна переглянути на сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Водночас, йдеться про заклади, які підписали угоду із НСЗУ. Михайло Радуцький додав, що фінансування програми «Доступні ліки» цього року в Україні збільшили на 3,2 млрд грн. «Ці ліки,… держава сплачує їхню вартість, і людина за електронним рецептом безоплатно їх отримує», – зазначив Радуцький. Він додав, що детальніше із програмою та переліком ліків можна ознайомитися на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.