На Львівщині готуються до проведення аграрного форуму

IMG_1774_1579512752_3984x2656_1_0

27 лютого на Львівщині відбудеться XIII Міжнародний форум з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2020».

Цей міжнародний форум з розвитку фермерства вже став традиційним, однак цьогоріч організатори вирішили дещо змінити формат.

«Формат буде більш клубний, тобто доступ на форум буде обмежений. Але для виробників, які пройдуть перевірку бізнес-репутації, всі заходи будуть безкоштовними. Цього року вперше ми сфокусуємось на інтересах виключно львівських агровиробників. Також цьогоріч ми спільно починаємо будувати системний підхід до бізнесекосистеми в регіоні, який не буде обмежуватися лише «Агропортом». Ми виступаємо ініціаторами створення клубу кращих агррарних практик Львівщини. Це буде таке «єдине вікно» для агровиробника, а для міжнародних партнерів – вікно для входу в регіон. Цей клуб ми презентуємо на «Агропорті». Ділова програма міститиме стратегічну сесію, презентацію кращих практик та урочисту програму», – розповів генеральний менеджер «Агропорт Україна» Дмитро Титаренко.

«Учасники клубу матимуть доступ до новітніх агротехнологій та конкурентно-спроможного ринку. Цьогоріч клубний формат Агропорта дозволить організувати ще більш тісну комунікацію. Новий формат покликаний сформувати національну мережу хабів з центром в кожному окремому регіоні. В межах цьогорічного проєкту також планується нагородження кращих агровиробників», – додала директорка департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Юлія Шопська.

«Акцент будемо робити на наших, місцевих фермерів, які можуть пропонувати свої цікаву крафтову продукцію. Львівщина також може похвалитися досвідом виробництва органічної продукції – на цьому також будемо акцентувати», – розповів перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський.

Загалом, «Агропорт» передбачає бізнесплатформу із демо-зоною з обладнаними виставковими місцями,  зал для індивідуальних перемовин та зустрічей, а також комунікаційну платформу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: