дивись.info

Не судилося: автомобіль Садового придбали за 210 тисяч замість мільйона

Не судилося: автомобіль Садового придбали за 210 тисяч замість мільйона

«Тойота Кемрі», що супроводжувала міського голову Львова упродовж 14 років, пішла з молотка за 210 012 грн.

Про це свідчать дані «Prozorro.продажі».

Зазначимо, це вже другий аукціон з продажу даної автівки. Коли аукціон проводили вперше, охочих придбати транспортний засіб не знайшлося.

Тоді міська влада вирішила привернути увагу громадськості до продажу автомобіля і заявила, що всі виручені кошти від продажу буде перераховано для придбання техніки для українського війська. Про яку саме техніку йтиметься, представники міської влади не уточнили, тільки зазначили, що це залежатиме від суми, яку вдасться виручити з продажу авто. Чим вища сума, тим більший подарунок міська рада зобов’язалася передати на потреби армії.

Читайте також: Автомобіль-легенду Садового продають на аукціоні, охочих бракує (фото)

Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку заявив, що в ратуші очікують суму розміром приблизно один мільйон гривень. Хоч автомобіль і має певні технічні несправності і потребує заміни автозапчастин та косметичного ремонту, зате він становить культурну та історичну цінність.

«Активні роки використання «Тойоти» припали на дуже важливий період для міста – ЄВРО 2012, автівка обслуговувала потреби сьогоднішнього президента FIFA Джанні Інфантіно, – згадує Москаленко. – На той момент він був генеральним секретарем УЄФА. Також автомобіль був залучений до обслуговування делегації на чолі з Мішелем Платіні, на той час президентом УЄФА».

Аукціон стартував 18 січня – потенційні покупці мали можливість позмагатися за лот, піднімаючи ціну. Початкова вартість авто була визначена розміром 110 тис грн. 20 січня торги завершено, покупцем став

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.