дивись.info

Активістка рівненського «Голосу» повідомила про напад на неї

Активістка рівненського «Голосу» повідомила про напад на неї

Політична партія «Голос» повідомляє, що невідомий напав на їх активістку Ольгу Кравчук, яка боролася проти свавілля у лікарні на Рівненщині, – йдеться на сторінці «Голос. Рівненська область» у Facebook.

«Поки Україна святкувала третій Святий вечір, 18 січня, був здійснений напад на активістку «Голосу» у м. Вараш Ольгу Кравчук. Дівчина вже давно бореться зі свавіллям у міській лікарні Варашу ДЗ СМЧС 3: поборами, чергами у жіночій консультації, неефективним використанням коштів тощо».

За словами Кравчук, напад стався близько 21:00 18 січня, коли вона з 2-річною дитиною поверталася з гостей додому.

Активістка розповіла, що коли зачиняла двері в квартиру, до неї увірвався невідомий чоловік, взяв її за шию і вимагав видалити упродовж 1 години групу у вайбері, де вона та інші люди писали про свавілля у лікарні. Чоловік погрожував повернутися, якщо жінка не виконає його вимогу.

За словами Кравчук, її дитина почала сильно плакати, невідомий цього злякався і втік.

Після цього жінка видалила групу і повідомила про це на своїй сторінці у Facebook.

У «Голосі» відзначили, що активна діяльність Кравчук розпочалася у 2018 році, коли лікарі відмовилися лікувати її дитину.

Жінка створила групу у вайбер, де пацієнти надсилали фото чеків, списки ліків та медичних засобів, розповідали про факти вимагання коштів. Також Кравчук писала про свавілля у лікарні у Facebook.

У «Голосі» заявили, що зловмисники, причетні до нападу, повинні відповідати перед законом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.