дивись.info

В Україні запустили безкоштовну онлайн-платформу з цифрової грамотності

В Україні запустили безкоштовну онлайн-платформу з цифрової грамотності

Міністерство цифрової трансформації України запустило онлайн-платформу з навчання цифровим навичкам.

Про це віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає «Укрінформ».

«Сьогодні ми запускаємо освітню онлайн-платформу з навчання цифрових навичок українців. Кожен повинен мати право на безкоштовну освіту в цій сфері. Згодом це стане нашою національною конкурентною перевагою. Навчатися можна буде і в будь-якій комп’ютеризованій бібліотеці за нашою програмою», – повідомив він.

Є проєкти, які змінюють країну. Сьогодні ми запускаємо освітню онлайн платформу з навчання цифрових навичок українців. Кожен повинен мати право на безкоштовну освіту в цій сфері. Згодом це стане нашою національною конкурентною перевагою. Навчатися можна буде і в будь-якій комп'ютеризованій бібліотеці за нашою програмою.Краща методологія, інтеграція зірок.Мета: навчити 6 000 000 українців за 3 роки.Дія: цифрова освіта — https://osvita.diia.gov.uaДо 30 січня працюємо в тестовому режимі. Далі офіційна презентація.Долучайтеся! Діліться з тими, кого любите!Дякую кожному партнеру, всій команді! Ви чемпіони!В рамках «Держава в смартфоні» Володимир Зеленський.

Gepostet von Mykhailo Fedorov am Montag, 20. Januar 2020

Федоров уточнив, що мета платформи «Дія» — за три роки навчити шість мільйонів українців цифровій грамотності.

Базовий курс ділиться на три сезони, і у кожного буде свій ведучий: Ольга Сумська, Надія Матвеєва та Руслан Ханумак. У планах ще п’ять категорій курсів. Щомісяця має з’являтися новий серіал.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.