дивись.info

У Львівській міській дитячій лікарні буде «Кімната позитиву»

У Львівській міській дитячій лікарні буде «Кімната позитиву»

Благодійний фонд «Відкриті очі», оголосив про старт проєкту «Кімната позитиву 3.0» у відділеннях нейрохірургії та неврології Львівської міської дитячої клінічної лікарні, вул. П. Орлика, 4. Заснувала проєкт ІТ-компанія SoftServe.

Про це повідомляють організатори Благодійного фонду.

Кімната позитиву – це яскравий, комфортний та функціональний простір для дітей, які проходять довготривалу терапію у лікарнях. Щоб діти не залишалися на одинці з хворобою та не почувалися відірваними від звичайного життя, у цьому просторі передбачається 2 кімнати: реабілітаційна, яка буде обладнана спеціальним інвентарем для дітей з особливими потребами, та друга кімната з чотирьма зонами: навчальною, релаксаційно-відпочинковою, ігровою та місцем для занять творчістю.

«Особливістю лікування таких хворих є тривале перебування в лікарні, в окремих випадках до 2-3 місяців. В цей час більшість дітей отримує велике психоемоційне навантаження, що негативно впливає на їхнє одужання, призводить до відставання в навчальному процесі. В «Кімнаті позитиву» працюватимуть психолог, реабілітолог і педагоги, а також діти зможуть проводити час з батьками. Все це суттєво знизить стрес та сприятиме швидшому одужанню пацієнтів», – зазначає Дмитро Квіт, головний лікар Львівської міської дитячої клінічної лікарні.

«Ми разом з лікарями відділень запроектували цей комфортний простір, щоб діти швидше одужували, наздоганяли шкільну програму, мали шанс на якісну реабілітацію, а також отримували позитивні емоції в цей непростий для них час. Зараз вже маємо кілька парнтерів і дивуватимемо львів’ян та гостей міста цікавими акціями та новинами», – коментує Вікторія Міщук, менеджерка з фандрейзингу БФ «Відкриті очі». – За 2 роки проекту ми напрацювали певний досвід у створенні подібних просторів для дітей у лікарнях України та Польщі, тож впевнені, що нова, львівська, «Кімната позитиву» принесе багато користі та радості і діткам, і їхнім батькам, і персоналу лікарні».

Проект «Кімнати позитиву» розпочався у жовтні 2017 року. Тоді Фонд вперше облаштував Кімнату позитиву у Вроцлавській дитячій клініці ендокринології та діабетології (Польща) спільно з Асоціацією Pozytywne.com. Ідея створення такої кімнати виникла у співробітників розробницького центру SoftServe у Вроцлаві. Вони звернулися з цією ідеєю у БФ «Відкриті очі» і проект взяли в роботу. Після успішної реалізації проект вирішили втілити в Україні, де з того часу створено вже 4 таких кімнати (відкриття двох заплановано на початку 2020 року).

Це вже не перший проект співпраці Благодійного Фонду «Відкриті очі» та Львівської міської клінічної лікарні. У 2017 році Фонд придбав обладнання для лікування новонароджених немовлят, які перенесли важку асфіксію, гіпотермією – методикою для зменшення потреби організму в кисні. Така терапія дозволяє зберегти клітини нервової системи і в майбутньому уникнути післяпологових ускладень.

БФ «Відкриті очі» запрошує до співпраці компанії та всіх, хто бажає долучитися до доброї справи. На сайті Фонду можна підтримати проект та, тим самим, полегшити тривале перебування діток у лікарнях.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.