дивись.info

З депутатів-прогульників стягнули 3 мільйони гривень

З депутатів-прогульників стягнули 3 мільйони гривень

У листопаді 2019 року через прогули засідань комітетів та неучасть у голосуваннях на засіданнях Верховної Ради народним депутатам не виплатили майже три мільйони гривень. Про це повідомляє громадський рух «ЧЕСНО».

«Майже три мільйони гривень — таку суму не виплатили народним депутатам у листопаді 2019 року через прогули засідань комітетів та неучасть у голосуваннях на засіданнях Верховної Ради. За цей місяць, відповідно до розпорядження Голови Верховної Ради, 78 народним депутатам припинили відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням ними депутатських повноважень», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що прогульники були у всіх фракціях і депутатських групах, а також серед позафракційних. Найбільший відсоток депутатів-прогульників виявився у фракції ОПЗЖ: там 50% нардепів не отримали «депутатських».

Як повідомляє рух «ЧЕСНО», серед прогульників комітетів є п’ятий Президент України Петро Порошенко, голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, співголова фракції ОПЗЖ Вадим Рабінович, родина Льовочкіних та член «Опозиційного блоку» Вадим Новинський.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.