У Парижі презентували фільм львівських режисерів «Французьке обличчя Львівщини»

_1580370996_613x321.76588965286_3_0

24 січня в Парижі в Культурно-інформаційному центрі при Посольстві України відбулась презентація документального проєкту «Французьке обличчя Львівщини / Le visage français de la région de Lviv».

Стрічку створили львівські режисери Сашко та Дарина Балабай. Цей кінопроєкт був одним з 8 проєктів, яким надавалась фінансова підтримка з обласного бюджету у 2019 році в межах конкурсу підтримку проєктів регіонального кінематографа.

Автором ідеї проєкту є історик, архівіст, кандидат історичних наук, директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка - Василь Кметь. Кінопроєкт «Французьке обличчя Львівщини / Le visage français de la région de Lviv» зорієнтований на висвітлення фактів культурного співіснування та взаємовідносин між французами та українцями на прикладі Львова і Львівської області та покликаний популяризувати українсько-французькі взаємозв'язки й актуалізувати пам'ятки та місця пам'яті французької культури.

Команда проєкту перебувала в Парижі 5 днів, упродовж яких були проведені ряд зустрічей та інтерв’ю з представниками місцевої громади й культурного українського осередку в Парижі.

Кінопроєкт "Французьке обличчя Львівщини / Le visage français de la région de Lviv" створений за підтримки Посольства України у Франції, Управління публічної дипломатії МЗС України, Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, «Альянс Франсез» у м. Львів, Наукова бібліотека ЛНУ імені Івана Франка, Львівська обласна організація національної Спілки Архітекторів України, ГС «Культурний центр Замок Свірж», ГО «Центр сприяння і розвитку програм та проєктів ЮНЕСКО у Львівській області», Міжнародне мистецьке об'єднання Art Media Holding - «CivitasLEOPOLIS».

Уже цієї весни кінопроєкт буде представлений в межах цьогорічного фестивалю «Французька весна 2020».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: