дивись.info

Як захиститись від коронавірусу – поради МОЗ

Як захиститись від коронавірусу – поради МОЗ
фото з відкритих джерел

Передача нового коронавірусу між людьми відбувається лише повітряно-краплинним шляхом. Маска не дає абсолютного захисту. Про це йдеться в спеціальному повідомленні Центру громадського здоров’я МОЗ, оприлюдненому в Facebook. Використовувати маску радять разом із іншими засобами захисту, щоб не створювати помилкового відчуття безпеки.

«Якщо ви вирішили використовувати маску як індивідуальний захист, то:

  • вона повинна покривати ніс і рот;
  • вона повинна щільно прилягати, без відступів по краях;
  • замінити маску слід щойно вона стала вологою;
  • не чіпати центральну частину маски руками;
  • не використовувати маску повторно.

Людям з будь-якими респіраторними симптомами необхідно носити маску, щоб не поширювати інфекцію. Здоровим же потрібно уникати великих скупчень, особливо у закритих приміщеннях», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, починаючи з грудня, в Китаї фіксують випадки захворювання на пневмонію, спричинену новим коронавірусом (2019-nCoV). За попередніми даними, джерелом захворювання можуть бути тварини.

Станом на 30 січня від хвороби померли вже 170 осіб, підтверджені майже 8 тисяч захворювань випадків зараження у 17 країнах.

Для уникнення зараження коронавірусом громадянам рекомендують уникати контактів з тваринами, не їсти сире або погано оброблене м’ясо, уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання, регулярно та ретельно мити руки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.