Дрогобицьку РДА та районну раду перереєстрували у сусіднє село

переписати рда

Дрогобицька РДА та Дрогобицька районна рада на Львівщині змінили місце юридичної реєстрації із міста Дрогобича, де вони фактично розташовані, у село Рихтичі за 5 км від центру Дрогобича. Це означає, що податок з доходів фізичних осіб (ПДФО) працівників РДА та райради у 2020 році скеровується не у бюджет Дрогобича, який є містом обласного значення, а у бюджет села Рихтичі із населенням трохи більше як 3 тис. осіб,

- повідомляє zaxid.net.

За даними аналітичної платформи YouСontrol, зміни юридичних адрес Дрогобицької РДА та райради відбулися майже одночасно. РДА перереєстрували 26 грудня 2019 року, а районну раду на день пізніше – 27 грудня 2019 року. Тепер їх юридична адреса: Дрогобицький район, село Рихтичі, вул. Дрогобицька, 4.

За цією адресою зареєстрована та розташована Рихтицька сільська рада. Тут також зареєстровані управління праці та соцзахисту населення та фінансове управління Дрогобицької РДА, сільська виборча комісія, сільськогосподарське підприємство «Сан Вівенціо» та ще дві громадські організації.

Дрогобицька РДА наразі залишається без керівника. Тимчасово обов’язки голови виконує перший заступник Руслан Щерба, який і здійснив перереєстрацію РДА з Дрогобича у село. Головою Дрогобицької районної ради є Михайло Сікора.

Як повідомлялося, раніше дві районні ради – Мостиська та Самбірська – змінили місце юридичної реєстрації з районних центрів у села. А Львівська облрада уже перереєструвала чотири лікарні та Львівський історичний музей зі Львова у райони Львівської області. Такі дії облради Львівська міськрада назвала незаконними, оскільки йдеться про втрату 40 млн грн для бюджету Львова у 2019 році. За підрахунками фінансистів ЛМР, у разі перереєстрації усіх обласних закладів зі Львова у райони, львівський бюджет втратить 100 млн грн у рік. Голова Львівської облради заявляв, що має намір продовжити перереєстрацію обласних закладів зі Львова у села.

Натомість у січні 2020 року Міністерство фінансів доручило Державній податковій службі вжити заходів щодо того, аби підприємства та установи сплачували податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) за місцем їх фактичного розташування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: