дивись.info

Мешканці Малого Любіня отримали якісний мобільний зв’язок

Мешканці Малого Любіня отримали якісний мобільний зв’язок

Селищній владі це нічого не коштували. Зв’язок встановили спільними зусиллями аграріїв та мобільного оператора.

Аби мешканці Малого Любеня, що на Городоччині, могли якісніше комунікувати між собою і безперешкодно чути голос рідних у будь-яку хвилину, компанія «Контінентал Фармерз Груп» зініціювала проєкт, в рамках якого у селі позачергово встановили вежу мобільного зв’язку.

Сільській раді таке обладнання нічого не коштувало, кажуть місцеві. Питання було вирішено за рахунок співпраці аграріїв з мобільним оператором.

«Це хороший сигнал для всіх тих, хто планує тут далі проживати, будуватися, для розвитку фірми «Контінентал», яка тут базується. Бачимо, що вже з’явилась така приємна позначка у нас на пристроях, вона означає швидкий доступ до мережі інтернет», – коментує оновлення Павло Стахів, заступник голови Великолюбінської селищної ради.

До появи цієї споруди мобільного покриття у довколишній місцевості майже не було. Заступник директора кластеру «Самбір» із зв’язків з громадськістю компанії «Контінентал» Мирослав Охабський розповідає, що це створювало чимало незручностей як для жителів села, так і для працівників агрохолдингу. Адже одна із виробничих баз «Контіненталу» дислокується саме у Малому Любені. Тож для того, щоб оперативно з’ясувати щось по телефону, тутешнім співробітникам неодноразово доводилось виходити на вулицю та «ловити» мережу.

«Тут був дуже поганий зв’язок, ми звернулися в компанію «Київстар» для спільного вирішення цієї проблеми. У рамках нашої з ними співпраці було прийнято рішення позачергово встановити вишку і розмістити її на одному з об’єктів Компанії «Контінентал». Це було логічним рішенням, оскільки наша база знаходиться на височині, а саме село – у видолинку. Тож уже станом на сьогодні ми маємо суперовий зв’язок. Люди задоволені. Дякують», – каже Мирослав Охабський.

Мешканці Малого Любеня помітили зміни відразу. І не тільки тому, що на території виробничої бази аграріїв зависочіла вежа, яку видно здалеку. Позначки мережі, які раніше то з’являлися, то зникали, відтепер засвітились на екранах їхніх мобільних наповну. Якісний мобільний та інтернет зв’язок зробив життя любінців комфортнішим, і аграрії не приховують своєї радості, що принесли користь громаді. Найближчим часом Компанія «Контінентал» має на меті продовжувати співпрацю з мобільним оператором і допомогти розгортати потужності зв’язку не тільки у Малому Любені, а й ближніх селах – Бірче і Косівець.

Ірина Пискур

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.