В урочищі Клепарів хочуть змінити цільове призначення земділянок зі садових на житлові

18ba23df40a87d9d90ea48504d101a98_XL

У Львові відбулося громадське слухання проєкту детального плану території у районі колишнього кооперативно-садівничого товариства «Тиша» в урочищі Клепарів.

Представниця замовника - управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради Наталія Кудлик повідомила, що проєкт детального плану території розроблений згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 27.04.2018 № 448, передає інформаційний портал депутатів ЛМР.

У проєкті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території ділянки площею 1,7106 га.

Генеральний архітектор проєкту Роман Андрусишин повідомив, що це вже третій аналогічний детальний план території у цьому житловому масиві, на якому ще за радянських часів надали ділянки садовим товариствам. Зараз власники цих земельних ділянок, більшість з яких уже приватизована, мають намір будувати тут житлові будинки. Тому пропозиція від кооперативу - змінити цільове призначення земельних ділянок зі садових на житлові, аби мати повноцінне житло, інженерне забезпечення, можливість прописки, поштової адреси.

Сам район дуже тихий. Тут вузенькі вулички, відсутні інженерні комунікації, окрім електрики. Аби був зручний доїзд до будинків, архітектор пропонує зробити односторонні проїзди шириною 3,5 м з влаштуванням тротуарів. Це передбачає вилучення у власників земельних ділянок близько 1 м з кожної сторони. Приклад таких проїздів у Львові уже є. Також на цій території розвиватимуть громадську забудову, зокрема, пропонують збудувати дитячі садочки. Є два варіанти. За першим місто може викупити ділянку для садочка, а другий варіант – влаштувати приватний дитячий садочок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: