дивись.info

Автор українського підручника пояснив, як Кіану Рівз туди потрапив

Автор українського підручника пояснив, як Кіану Рівз туди потрапив

Автор підручника «Всесвітня історія 10 клас» (2018 рік) пояснив, як зображення американського актора Кіану Рівза потрапило на фото 30-их років ХХ століття в «Обід на хмарочосі». Ігор Щупак, кандидат історичних наук, директор українського інституту вивчення Голокосту “Ткума” та музею “Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні”, присвятив цьому зображенню окремий пост у Facebook. Він переконує – мем залишили на сторінках спеціально й тільки уважний читач помітить там актора.

«Коли дизайнер підручника, який спільно зі мною підбирав світлину, показав мені сторінку зі світлиною, «доповненою» Кіану Рівзом, – я спочатку не побачив цієї маленької фігурки. Але потім, помітивши мем, запропонував залишити його.

Я згадав, як наприкінці 1990-х рр., в одному навчальному посібнику було розміщено портрет Октавіана Августа з підписом «Юлій Цезар». За довгі роки використання це помітили і написали про це…нуль читачів», – пише Ігор Щупак.

Нагадаємо, автори підручника «Всесвітня історія» помістили знаменитий мем «Сумний Кіану», на не менш легендарне фото 1932 року «Обід на хмарочосі». Таким чином зображення актора, народженого в 1964 році, потрапило в параграф «США в міжвоєнний період». Цей казус помітили користувачі соцмереж.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.