дивись.info

Сім’ї Львівщини запрошують до грантової програми про соціальні послуги в ОТГ

Сім’ї Львівщини запрошують до грантової програми про соціальні послуги в ОТГ

Організатори програми прагнуть забезпечити громаду необхідними інструментами для створення конкретних соціальних послуг.

Про це повідомляє пресцентр Львівської ОДА.

З 6 лютого стартує навчально-ґрантова програма «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ» для громад Львівської області.

Програма передбачає сім навчальних модулів для ініціативної групи представників державного і недержавного сектору ОТГ протягом 6-ти місяців, у рамках якого учасники:

-пройдуть тренінги у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг;

-отримають консультаційну підтримку у розвитку конкретної соціальної послуги, якої громаді не вистачає;

-отримають змогу розробити та реалізувати проект створення конкретної соціальної послуги та взяти участь у конкурсі проектних заявок на отримання гранту до 100 тисяч гривень на втілення ідеї.

Перші ознайомчі зустрічі в громадах відбудуться 6 лютого у Рудківській та Новокалинівській ОТГ.

На них запрошуються голови ОТГ, члени координаційних рад з питань втілення реформи деінституціалізації в ОТГ, фахівці соціальної роботи, директори центрів надання соціальних послуг, священники, представники структурних підрозділів соціального захисту, освіти, культури, місцевих громадських організацій.

Програму організовує департамент соціального захисту населення Львівської ОДА у партнерстві з благодійною організацією «Львівська освітня фундація» та благодійним фондом «Майбутнє для громади» і службою у справах дітей.

Більше інформації тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.