Нардеп Софія Федина звернулась до президента

Федина

Народний депутат Софія Федина звернулась до президента Володимира Зеленського у зв'язку з викликом на допит у ДБР. Заяву вона оприлюднила у Facebook.

Народний депутат Софія Федина звернулась до президента Володимира Зеленського у зв'язку з викликом на допит у ДБР. Заяву вона оприлюднила у Facebook.

«Я політик і, йдучи до Верховної Ради, була готова боротися проти авторитаризму, боротися за демократію, опираючись на статтю 34 Конституції України.
Ідучи до ВР, одним з основних завдань для себе я поставила захищати наших військових, ветеранів і волонтерів від свавілля московських посіпак.
І це свавілля зараз здійснює очолювана вами вертикаль. Бо всі ваші зусилля спрямовані не на розбудову економіки, роботу з міжнародними партнерами, підняття зарплат і пенсій, зменшення тарифів, а на боротьбу з власною армією, волонтерами і ветеранами, боротьбу за те, щоб якнайшвидше зачистити тих, хто захищає державу... Тому і боїтеся правди!», - написала Федина.

Вона зазначила, що правду неможливо приховати навіть за ґратами «(як це ви робите з Яна Дугарь, Ріфмастером, Юлею Кузьменко, Романом Ковальовим...)»

«Ви побоялися зустрітися і поговорити очі-в-очі, але не боїтеся підло здавати позиції українських військових, закриваючи очі на шквальні обстріли і загибель захисників саме у місцях, де вже було здійснено відведення військ... Ці всі жертви на вашій совісті», - наголосила депутат.

Вона підкреслила, що переслідування її і ветерана АТО Марусі Звіробій є спробою залякування.

«Але це ваш страх - це ви боїтеся нас. Бо в нас страху нема... Є дикий біль за державу, яку ви турботемпами знищуєте! Але ще одне: мій бій за тих, хто дарував нам шанс на життя, тому, скажу: руки геть від Марусі Звіробій. Вона народна героїня, волонтерка, а не політик - вона захисниця і та, яка нині допомагає іншим захисникам, які борються з ворогами України, з окупантами, що хочуть знищити нашу державу», -йдеться у її дописі.

Також Софія Фединана зауважила, що Зеленський як президент не має права зачіпати волонтерів і ветеранів, тому що це означає діяти проти власної держави і проти самого себе.

«Пане Зеленський, розбирайтесь зі мною, - я політик і опозиціонер, і політично ми в одній ваговій категорії. Але не опускайтесь до вручення підозри народній героїні, волонтерці Марусі Звіробій! З нею ви мали б право на рівних говорити лише тоді, якби ці роки ви зі зброєю в руках захищали Україну», - підкреслила Федина.

Нагадаємо, Федину викликали до ДБР для вручення підозри про «погрози» Зеленському.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: