дивись.info

Психоаналіз серіалу «Друзі» та як обрати професію: куди піти на вихідних у Львові

Психоаналіз серіалу «Друзі» та як обрати професію: куди піти на вихідних у Львові

Як створити свою справу у 18 років, як школяру обрати професію, набір до молодіжної організації AIESEC, обмін одягом та психологічний аналіз серіалу «Друзі» — в афіші подій ІА Дивись.Info.

Motivati.on «WoW бізнес. Створи свою справу в 18»

8 лютого, 11:00, Smart CUP, вул. Сихівська, 22.

Кожному з нас, напевно ж, хотілось зайнятись бізнесом, створити свою справу, яка водночас буде приносити і прибуток, і задоволення. Саме тому першою подією у лютому ми вирішили провести майстер-клас від Наталії Ніколайчук – успішної бізнес-леді, яка поділиться секретами створення свого бізнесу. Шлях від школярки до SMM – менеджера, від PR – спеціаліста до керівника. Наталія – це неймовірна жінка, експерт з монетизації бізнесу, маркетолог та co-owner кав’ярні у Запоріжжі. Деталі за посиланням.

Соціальний проект «Вибір професії – це EASY»

8 лютого, 12:00, URBAN бібліотека, вул. Устияновича, 4.

Обрати професію, справу всього свого життя – непроста задача для будь-якого школяра. Кожна людина у своєму житті має етап переходу з дитинства у доросле життя. Часто це стається при виборі майбутнього ВНЗ та професії, та багато з нас не знає куди податися через масу різних напрямків у сучасному світі. Це не біда, адже ми зможемо бодай трішки розповісти Тобі, друже, про цікавинки тої чи іншої галузі. Можна багато читати, шукати, та досвід живих людей куди цікавіший та цінніший. Деталі за посиланням.

Сальвадор Далі і Волт Дісней: два генії у співпраці

8 лютого, 17:00, The Gradient, вул Смаль-Стоцького, 2.

З 1944 року, коли за вечерею у будинку Джека Ворнера (Warner Bros. Inc), зустрілись дві легенди – Волт Дісней, який вже на той час заслужив слави «Видатного Американського Сюрреаліста», і Сальвадор Далі, найвидатніший європейський митець-сюрреаліст, починається неймовірна співпраця над мультиплікаційним фільмом «Дестіно», який побачив світ лише у 2003 році. Мультфільм, завдовжки у майже сім хвилин, створювався митцями до їхньої смерті і загалом, понад п’ятдесят років, і став підґрунтям для створення низки інших мультиплікаційних фільмів Діснея, як-от «Фантазія 2000», а також вплинув на подальшу творчість Сальвадора Далі. Митці працювали над створенням фільму між 1944 і 1946 роками, саме в той час, як Далі, намагаючись уникнути переслідувань іспанських фашистів під час Другої світової війни, проживав у Каліфорнії. «Дестіно» – це результат творчих пошуків Діснея у першій версії «Фантазії», художніх експериментів Далі у міжвоєнний період на тематику пам’яті, і гнучкості та плинності часу, але, найголовніше, це результат співпраці двох геніїв, які назавжди змінили розвиток анімації та кінематографу. Деталі за посиланням.

Re-Action | Artist talk & кінопоказ з Романом Бордуном

8 лютого, 18:00, Книжковий ЛЕВ, проспект Шевченка, 14.

8-го лютого запрошуємо всіх охочих переглянути унікальний в своєму роді документальний фільм «Божественні» і долучитися до розмови з автором стрічки Романом Бордуном. Роман Бордун народився в м. Дрогобич, Львівська область. Живе у Львові, працює інженером-конструктором будівель і споруд. Фотографує, веде відеощоденник, малює в жанрі наїву. Навчався фотографії в Ґєорґія Пінхасова та Саші Руденскі, живопису – в Роберта Саллера. Ми зберемося заради перегляду фільму «Божественні» та відомої анімації Микити Лиськова “Кохання”, аби проаналізувати ці подібні і водночас різні роботи українських режисерів та отримати повноцінний майданчик для рефлексії на теми зображення портрету сучасної України та української ментальності в кіно. Деталі за посиланням.

Набір до молодіжної організації AIESEC у Львові

Найбільша міжнародна молодіжна організація у світі оголошує набір у місті Львів! Приєднуйся, щоб розвивати свої навички та покращувати англійську. Наш інтенсивний досвід командної роботи забезпечить тобі розвиток особистих та професійних якостей, у середовищі, яке надихає тебе розвиватись кожного дня. Приєднуйся, щоб стати частиною мережі однодумців. Об`єднуйся з активними та амбіційними молодими людьми з усього світу і формуй правильно своє оточення. Приєднуйся, щоб впливати на світ. Від впливу на колег по команді, до впливу на суспільство довкола, що веде до реальних змін на місцях та безмежних можливостей змін в світі, які повністю залежать від тебе. Деталі за посиланням.

Обмін одягом [Clothes exchange] ІІ

9 лютого, 14:00, Перша Львівська Медіатека, вул. Мулярська, 2А.

Напевно, у кожній шафі є декілька хороших, але непотрібних речей… непотрібних Тобі, але дуже цікавих для когось іншого. Давайте разом знайдемо їм нових власників! Наша подія – це не про обмін тет-а тет та примусове спілкування – це про вільне плавання у морі речей, де ви самі обираєте що хочете віддати та та яку новинку заберете з собою додому. Метою нашої зустрічі є сприяння відповідальному споживацтву та зменшенню витрат, в цьому випадку простір вживаних речей є найбільш оптимальним варіантом. Адже, можливо, Ви знайдете річ нічим не гіршу нової. Деталі за посиланням.

Психологічний аналіз серіалу «Друзі»: Чендлер і Моніка

9 лютого, 15:00, Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Козельницька, 4.

Курс з трьох лекцій про культовий серіал «Друзі». Перша подія відбудеться 9 лютого, на якій ми поговоримо про Чендлера і Моніку. Що буде: hозберемо Чендлера та Моніку з психологічної точки зору : чому Моніка завжди хотіла бути першою, а Чендлер багато жартував; поміркуємо, що б про Моніку та Чендлера сказав Фрейд, його донька Анна, Юнг чи інші психоаналітики; проаналізуємо стосунки Чендлера і Монік. Деталі за посиланням.

Вистава «Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи»

9 лютого, 18:00, Перший театр, вул. Гнатюка, 11.

Закінчившись на полі битви, війни продовжуються у наших головах. Вистава розповідає історію трьох родин, які проживають в умовному повоєнному європейському місті. Батьки та діти зі своїми конфліктами – це суспільство, травмоване війною та подальшими проблемами. Пережите насильство нікуди не поділося — воно розчинилося в просторі, проникло за зачинені двері квартир, у щоденну поведінку.Авторки вистави розглядають криваві війни двадцятого століття як вірус, який може й далі дрімати в кожному з нас, далі інфікуючи суспільство та створюючи потребу у насильстві.У постановці використовується нелінійна драматична структура. Вона складається із акторських етюдів, рефлексій та імпровізацій і співвідноситься із особистими контекстами учасників постановки. Деталі за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.