дивись.info

Зеленський каже, що на дороги цього року залучать безпрецедентні для України кошти

Зеленський каже, що на дороги цього року залучать безпрецедентні для України кошти
Фото ілюстративне

Цього року понад 85 млрд гривень буде виділено на будівництво 4 тисяч кілометрів доріг державного значення та понад 22 млрд гривень – на 2,5 тисячі доріг місцевого значення.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час стратегічної зустрічі в Укравтодорі на тему: «Зшити Україну: безпека, будівництво, фінансування», – пише Укрінформ.

«У 2020 році ми маємо оновити 4 тисячі кілометрів доріг державного значення. На це передбачено безпрецедентні кошти в історії України – це понад 85 млрд гривень», – сказав він.

За його словами, серед цих коштів 31 млрд гривень виділять із Дорожнього фонду, понад 19 млрд гривень буде взято у банках під державні гарантії, а також буде залучено частину коштів, які бюджет отримує від НАК «Нафтогазу» завдяки виграшу у Стокгольмському арбітражі.

Крім того, Президент зазначив, що цього року планується побудувати 2,5 тисячі км доріг місцевого значення, на що виділено «рекордні» 22,2 млрд гривень, тобто на 70% більше, ніж витрачено у 2019 році.

«1 березня 2020 року, довго чекати не будемо, ми починаємо великий, серйозний, потужний проєкт «Велике будівництво». Ми хочемо з’єднати якісним сполученням усі куточки нашої країни – схід, захід, північ, південь. Ми повинні посилити культурні та соціальні зв’язки, а також зробити доступними дуже важливі соціальні об’єкти – це опорні лікарні, дитячі садочки, опорні школи», – наголосив глава держави.

Президент також поінформував, що таке «масштабне» будівництво доріг дозволить створити близько 12 тисяч нових робочих місць.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.