дивись.info

Концерн «Укроборонпром» виграв суд у російської компанії на 55 мільйонів гривень

Концерн «Укроборонпром» виграв суд у російської компанії на 55 мільйонів гривень

Концерн «Укроборонпром» виграв суд у російської компанії «Авіа-ФЕД-Сервіс» у справі проти заводу «Артема» – компанія вимагала повернути майже 2,3 млн доларів за контракти на виготовлення товарів подвійного призначення. Про це заступник гендиректора «Укроборонпрому» Мустафа Найєм повідомив у Facebook.

«У нас для вас перемога приблизно на 55 мільйонів гривень. Тільки що «Укроборонпром» виграв суд у російської компанії «Авіа-ФЕД-Сервіс» по справі проти заводу Артема”. Росіяни вимагали в українського оборонного заводу у примусовому порядку та всупереч санкціям і здоровому глузду повернути майже $2,3 млн за контракти на виготовлення товарів подвійного призначення», – повідомив Найєм.

За його словами, до цього суди протягом двох років неодноразово ставали на сторону росіян.

Як відомо, завод «Артема» – один зі стратегічних виробників авіаційних керованих ракет класу «повітря-повітря», автоматизованих комплексів для підготовки і технічного обслуговування авіаційних керованих засобів ураження, протитанкових керованих ракет, а також приладів та обладнання для авіаційних літальних апаратів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.