МОЗ відмовилося називати місце утримання евакуйованих з Китаю українців

лікарні

Є дві установи - основна і резервна. Міністерство охорони здоров'я вирішило не називати місце утримання українців, яких 19 лютого евакуюють з Китаю.

«Сьогодні визначено дві установи, які я не можу назвати, але вони є. У них проводять повну підготовку. Один заклад основний, інший резервний на випадок, якщо щось станеться», - сказав на брифінгу в понеділок заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, - йдеться на сайті Лівий берег.

За його словами, за останніми даними, планують евакуювати 49 українців і до 25 іноземних громадян. Усі вони щонайменше 14 днів перебуватимуть під спостереженням в Україні.

Заступник міністра підкреслив, що в літак пустять здорових людей без симптомів хвороби.

«Евакуюють здорових людей, людей з симптомами ГРВІ на борт не пустять. Перед посадкою на літак проводять медичне обстеження китайські медпрацівники, а перед тим, як піднятися на борт, додатково всіх евакуйованих громадян обстежує медична команда МОЗ», - сказав Ляшко.

При цьому він попросив називати утримання осіб під спостереження не карантином, а обсервацією.

«Якщо впродовж обсервації у когось із прибулих виявляться симптоми хвороби, його госпіталізують до лікарні, в бокс, який запобігає поширенню. Проведуть діагностику. Якщо підтвердиться, що в цієї людини є хвороба, спричинена коронавірусом, тоді термін перебування в обсервації всіх інших продовжиться ще на 14 днів з моменту ізоляції цієї людини», - сказав Ляшко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: