• USD: 32.18
  • EUR: 33.92

Захворюваність на грип та ГРВІ серед львів’ян не перевищує епідемічного порогу

Захворюваність на грип та ГРВІ серед львів’ян не перевищує епідемічного порогу

Щорічно в холодну пору року про себе нагадують такі інфекційні захворювання як грип та ГРВІ. Зараз кількість захворілих у Львові не перевищує епідемічного порогу, тож епідситуація спокійна. Також показники захворюваності нижчі, ніж в аналогічний період минулого року. На цьому акцентували в управлінні охорони здоров’я ЛМР.

Так, за даними Львівського міського відділу ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України», впродовж сьомого тижня року (з 10.02.2020 до 16.02.2020) в місті захворіло 3843 осіб, з них частка захворілих дітей склала 50,3%. Інтенсивний показник захворюваності склав 499,7 на 100 тисяч населення при епідемічному порозі 615,1521 — тобто захворюваність не перевищує епідемічного порогу. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, спостерігається зниження захворюваності на 5,2%, - йдеться на сайті Львівської міської ради.

Вірус грипу небезпечний, проте вберегтися можна, дотримуючись простих правил.

«Найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу — щорічна вакцинація, яку можна провести впродовж всього сезону грипу. Всупереч поширеному міфу, вакцинація не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу. Імунітет після введення вакцини формується через 14 днів. Також рекомендуємо дотримуватись простих звичок, що вбережуть від грипу: «захворів — сиди вдома»; уникати близького контакту з хворим; прикривати ніс і рот під час кашлю та чхання; мити руки; намагатися не торкатися обличчя; провітрювати та дезінфікувати приміщення; бути фізично активним, уникати стресу, висипатися, пити багато води та харчуватися поживною їжею. Привчіть себе до цих корисних звичок і залишайтесь здоровими», — пояснила головна позаштатна спеціалістка з епідеміології управління охорони здоров’я ЛМР Олена Баворовська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: