дивись.info

Скалецька заявила, що місця обсервації для українців із Китаю ще не вибрали

Скалецька заявила, що місця обсервації для українців із Китаю ще не вибрали
фото Уніан

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька заявила, що остаточно місце, де будуть ізольовані евакуйовані українці з Китаю, ще не вибрано.

«Досить багато об’єктів аналізували й аналізуємо досі, щоб мати кілька варіантів», – сказала Скалецька на брифінгу у вівторок ввечері.

За її словами, об’єкт повинен відповідати трьом основним вимогам.

«Ключова й основна вимога – епідемічна безпека для перебування осіб в установі і для навколишнього середовища, населення. На сьогодні таких об’єктів ми досить багато аналізували й аналізуємо далі. Друге – питання комфорту. Ми розуміємо, що ми розміщуємо осіб на 14 днів у приміщеннях, де вони будуть обмежені в пересуванні. Третій фактор – питання можливості з боку МВС і Нацгвардії забезпечити охорону цього об’єкта», – сказала Скалецька.

Міністр уточнила, що влада розглядала близько 20 об’єктів у різних частинах України, а «зараз в етапі підготовки й аналізу – 12».

Нагадаємо, що борт з українцями з Китаю прилетить в Україну вранці 20 лютого. Він доправить 49 українців і 25 іноземців – громадян Аргентини, Чорногорії, Ізраїлю, Норвегії, Панами, Коста-Рики, Домінікани, Еквадору й Іспанії.

Нагадаємо, нещодавно на Львівщині розгорівся скандал, стосовно імовірної локалізації українців, яких евакуюють з Китаю.

Як повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький, питання розміщення українців, що прибудуть з Китаю, у Львові чи області не розглядається.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.