дивись.info

Державна податкова служба спростувала інформацію про податок на карткові перекази

Державна податкова служба спростувала інформацію про податок на карткові перекази

Державна податкова служба (ДПС) спростувала інформацію про нібито запровадження податку на грошові перекази з картки на картку.

Напередодні низка ЗМІ поширила інформацію про те, що в Україні нібито вводять новий податок на грошові перекази на банківські картки. ДПС спростувала цю інформацію, повідомляє Цензор.НЕТ.

«Жодних нових податків не вводиться! Інформація про те, що вводиться новий податок і тепер будуть оподатковуватися всі кошти, які надходять на приватні картки, не відповідає дійсності. Оподаткування буде здійснюватись виключно у випадках, передбачених чинним законодавством. Звертаємо увагу, що інформація про банківські рахунки звичайних фізичних осіб (які не є ФОПами) може бути надана банком тільки: за запитом ДПС – про наявність банківських рахунків, за рішенням суду – про рух коштів або про будь-яку іншу інформацію щодо рахунку. Тому, якщо ДПС дізнається номер рахунку фізичної особи, то для розкриття більш детальної інформації щодо нього (про рух коштів тощо) зобов’язана звернутися до суду», – заявили в податковій службі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.