дивись.info

У ЛКП «Лев» організовують збір коштів на годівнички для котів

У ЛКП «Лев» організовують збір коштів на годівнички для котів

У Львові збирають кошти на конструкції для гогдування котів – котівнички. У ЛКП «Лев» повідомляють, що вирішили оголосити збір коштів, бо львів’яни активно голосували за цей проект на конкурсі «Громадський бюджет».

«Як ви пам’ятаєте, не так давно ми подавали на конкурс міських проектів «Громадський бюджет» проект зі встановлення котівничок – інноваційних конструкцій для годування вуличних котиків .

І хоча голосування закінчилось для нас поразкою, кількість отриманих від вас голосів переконали в доцільності реалізації ідеї. Саме тому, ті 14 голосів, яких нам забракло для перемоги, ще досі не дають нам спокою, і ми вирішили оголосити збір коштів на встановлення перших 100 котівничок в нашому місті.

Нагадуємо, що котівничка – це не лише елемент міської інфраструктури, а й узаконене місцевою владою місце для підгодовування котиків, що живуть на вулицях. Ми прагнемо, щоб опікуни мали належно облаштовані місця для опіки над безпритульними котами, а їх робота викликала повагу в мешканців і давала гідний приклад для наслідування нашим дітям» – додають у ЛКП «Лев».

Вартість однієї котівнички 1500 грн. разом з монтажем. також, як повідомляють у ЛКП, можна замовити адресне розміщення котівнички за проханням благодійника.

«Для цього пишіть нам у приватні повідомлення. Якщо ви бажаєте долучитися благодійним внеском до реалізації проекту, зробити пожертву можна на сайті за кнопкою Donate, вибравши пункт «Вклад у благоустрій Львова. Придбання 100 КОТІВНИЧОК». Ми інформуватимемо вас про наші наступні кроки у реалізації проекту та звітуватимемо про витрачені кошти», – йдеться у дописі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.