дивись.info

Зеленський дав уряду два місяці на погашення боргів шахтарям

Зеленський дав уряду два місяці на погашення боргів шахтарям
Ілюстративне фото, з архіву редакції.

Всі борги із заробітної плати перед українськими шахтарями мають бути погашені впродовж березня і квітня цього року. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час всеукраїнської наради працівників вугільної галузі 25 лютого.

«Я дуже прошу в найближчі два місяці: березень, квітень, закрити повністю всі борги перед шахтарями», – сказав Зеленський.

Він зазначив, що нині борги із зарплати перед гірниками становлять 1,1 млрд грн.

За словами Зеленського, в разі невиконання цього завдання український уряд не отримає зарплату за той період, за який залишиться заборгованість.

Зеленський 4 лютого на нараді за участю представників Кабінету міністрів і Верховної Ради наголосив на важливості розв’язання питання виплати заборгованості з зарплати шахтарям та розробки концепції реорганізації вугільної галузі.

Нагадаємо, 23 січня, у селі Воля-Висоцька близько 50 осіб перекрили рух транспорту на нерегульованому пішохідному переході. Акція була частиною протестної кампанії, спрямованої на вирішення владою питання виплати зарплатної заборгованості перед працівниками ДП «Львіввугілля».

6 лютого, президент України Володимир Зеленський приїхав на шахту «Межирічанська» у Червонограді, щоби поспілкуватися з шахтарями і домовитися про план дій.

Тоді президент пообіцяв, що заборгованість по зарплатах на шахті «Межирічанська» розміром 22 мільйони гривень буде погашена до кінця лютого.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.