У Львові відбулась поминальна панахида за поліцейським-бійцем АТО

поліція панахида

Сьогодні, 26 лютого, відбулась панахида за померлим у 2019 році старшим сержантом поліції Ігорем Гуменчуком, бійцем батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області, котрий шістнадцять ротацій ніс службу у зоні проведення АТО/ООС, - повідомляють у відділі комунікації поліції Львівської області.

26 лютого, відбулась панахида за померлим у 2019 році старшим сержантом поліції Ігорем Гуменчуком, бійцем батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області, котрий шістнадцять ротацій ніс службу у зоні проведення АТО/ООС, - повідомляють у відділі комунікації поліції Львівської області.

Участь у поминальних заходах взяли т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець, начальник управління кадрового забезпечення поліції Львівщини Володимир Жданов, бійці батальйону «Львів», родичі та друзі правоохоронця.

Ігор Гуменчук народився у 1974 році у місті Бібрка Перемишлянського району. Вступив на службу в органи МВС України у 1994 році. У червні 2014 року одним із перших добровільно вступив у лави батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» Головного управління МВС України у Львівській області. Помер 26 лютого 2019 року та був похований на полі почесних поховань Личаківського кладовища у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: