дивись.info

У мерії розповіли, як курсуватиме транспорт під час ремонту вулиці Шевченка

У мерії розповіли, як курсуватиме транспорт під час ремонту вулиці Шевченка

З 7 березня буде перекрито для руху транспорту вулицю Левандівську, а з 14 березня – частину вулиці Шевченка. 

Капітальний ремонт вулиці Шевченка почався 30 січня. Зараз роботи відбуваються на ділянці від вул. Залізничної до вул. Левандівської і передбачають організацію кільцевого руху на вул. Т. Шевченка, вул. Левандівській, вул. Залізничній. На час ремонтних робіт, до 31 серпня, перекрито рух транспорту на вул. Залізничній, від вул. Шевченка до будинку № 21. Також з березня буде перекрито вул. Левандівську і вул. Шевченка в частині квазікільця.

«Ремонт вул. Шевченка ми розпочали з організації квазікільця. Це дуже важливий вузол для транспортної розв’язки. Для цього буде збудована додаткова проїзна частина між вул. Залізничною і вул. Левандівською, яку на схемах називаємо проектованою дорогою. Відповідно весь транспорт буде їздити по колу, що дозволить збільшити пропускну здатність. Однак, у зв’язку з цими роботами, з 7 березня буде перекрито вул. Левандівську, а з 14 березня – вул. Шевченка в частині квазікільця. Через це буде багато змін у схемах руху транспорту», – розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Так, з 7 березня, у зв’язку з перекриттям ділянки вул. Левандівської, буде змінено схему руху маршрутів № 17 та № 6Н

Зокрема, автобус №6Н їхатиме через проспект Чорновола, Тунельну, Винницю та Ковча, а автобус №17 курсуватиме через вулиці Щурата, Сяйво та Городоцька.

Маршрут № 11, який курсував за маршрутом — пр. Червоної Калини — Рясне 2, на період ремонтних робіт тимчасово призупинить рух.

З 14 березня, у зв’язку з перекриттям ділянки вулиці Шевченка на перехресті з вул. Левандівською:

Трамвайний маршрут № 7 («Погулянка» — вул. Татарбунарська) буде скорочено до церкви Анни (вул. Бенедиктовича);

№ 6а (пл. Галицька — Рясне 2) — тимчасово припинить рух;

Приміські автобусні маршрути, які курсують на Автостанцію № 4 (вул. Шевченка, 105), буде тимчасово перенесено на Автостанцію «Західна» (вул. Городоцька, 359).

«На маршрутах № 49 і № 47а буде збільшено кількість одиниць. Додатково ще по 5 автобусів. А щоб забезпечити максимально швидкий доїзд з Рясне до центру, в найближчий час, як тільки дозволятимуть погодні умови, на пр. Чорновола, від вул. Липинського до вул. Мазепи, буде облаштовано смугу для руху громадського транспорту», – розповів Андрій Білий.

За його словами, в міру завершення робіт вулиці ділянки вулиць будуть поступово відкривати для руху транспорту. Так ділянку – вул. Залізнична – нова проектована дорога від між вул. Залізничною і вул. Левандівською, планують відкрити до 30 червня. Ділянку вул. Левандівська – до 31 липня. Ділянку вул. Шевченка — між вул. Левандівською і вул. Залізничною – до 31 серпня.

У мерії нагадують, що ремонт вул. Шевченка відбуватиметься в три черги. Перша черга – це квазікільце. Друга – ремонт від церкви св. Анни і до вул. Ярослава Мудрого. Третя черга – від вул. Ярослава Мудрого і до вул. Залізничної.

Проектом передбачено повне розбирання дорожнього одягу і тротуарів вулиць Шевченка та Залізничної в межах, необхідних для виконання будівельних робіт та реконструкції, розбирання асфальтобетонного покриття на вул. Левандівській, реконструкція всіх інженерних мереж, демонтаж існуючих трамвайних колій в межах проектування, демонтаж існуючого дорожнього одягу з покриттям із мозаїки і бруківки, влаштування нових трамвайних колій, влаштування проїзних частин; тротуарів; велосипедних доріжок; технічних тротуарів, дорожньої розмітки; світлофорних об’єктів, влаштування контактної мережі трамваю, зовнішнього вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору, заходи для маломобільних груп населення

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», станом на 26 лютого вже змонтовано трубопровід каналізаційного колектора діаметром 1000 мм — 66 м (17%), змонтовано 2 каналізаційні камери, влаштовано 3 водяні колодязі та прокладено водопровідну трубу діаметром 560 мм — 140 м (37%).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.