Швидкі тести на виявлення коронавірусу надійдуть в Україну 10 березня - МОЗ

тести
Фото іл

Тести потребуватимуть подальшого підтвердження в лабораторії, але вони допоможуть більш оперативно визначити тактику поводження з хворим.

Швидкі тести на виявлення коронавірусу COVID-19, які дозволять встановити діагноз упродовж 15-20 хвилин, надійдуть в Україну 10 березня. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусу, - повідомляє УНІАН.

«Ми 10-го числа очікуємо вже в наших лабораторіях швидкі тести на коронавірусну інфекцію. Швидкі тести відрізняються від тест-систем, вони можуть використовуватися навіть поза межами лабораторій. Безпосередньо біля ліжка хворого відбирається біологічний матеріал і досить швидко встановлюється – 15-20 хвилин і можемо виключити або встановити діагноз», - сказав він.

За його словами, швидкі тести потребуватимуть подальшого підтвердження в лабораторії, але вони можуть визначити подальшу тактику поводження з хворим більш оперативно. Наприкінці грудня 2019 року влада Китаю заявила про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу COVID-19.

20 лютого 45 українців та 27 іноземців, евакуйованих з Уханя, помістили на 14-денну обсервацію у медичному центрі Нацгвардії «Нові Санжари» на Полтавщині. Співробітники Державної прикордонної служби та Міністерства охорони здоров’я проводять температурний скринінг усіх громадян, які прибувають на територію України з будь-якої держави світу як авіасполученням, так і через усі автомобільні та залізничні пункти пропуску.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: