У Львові змінили умови надання муніципальних субсидій

DSC_3817

Виконавчий комітет Львівської міської ради ком вдосконалив Порядок надання пільг з оплати за користування житлом та комунальними послугами окремим категоріям громадян - мешканцям м. Львова.

Виконавчий комітет Львівської міської ради вдосконалив Порядок надання пільг з оплати за користування житлом та комунальними послугами окремим категоріям громадян - мешканцям Львова.

Зокрема, тепер члени сімей учасників Чорнобильської катастрофи, які віднесені до І та ІІ категорій, мають 100% пільгу на оплату житлово-комунальних послуг. А також тепер муніципальні субсидії надаватимуть насамперед сім’ям з невеликими доходами.

Так, порядок надання пільг з оплати за користування житлом та комунальними послугами окремим категоріям громадян-мешканцям Львова доповнено ще однією категорією осіб, яким за рахунок коштів міського бюджету надаватиметься додаткова 50% пільга на оплату ЖКП. А це: дружини (чоловіки) померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою (віднесених до категорії 1 та категорії 2).

«Зміни спричинені тим, що у минулому році внесено зміни до комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян міста Львова, згідно з яким запроваджено додаткові соціальні виплати на додаткову пільгу членам сімей учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Тобто з 1 січня члени сімей учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС матимуть право на 100% пільгу: 50% з державного бюджету, і 50% за рахунок коштів з місцевого бюджету», - пояснила заступниця начальника міського управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

Також деталізовано визначення розміру суми пільги - оплата розраховується, виходячи з фактичного споживання послуг, але не більше від встановлених соціальних нормативів.

Окрім того, тепер муніципальні субсидії надаватимуть насамперед сім’ям з невеликими доходами, тобто якщо розмір середньомісячного сукупного доходу для домогосподарства:

- з однієї чи двох осіб - не перевищує три прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 січня року, у якому призначається муніципальна субсидія;

- з трьох осіб - не перевищує чотири прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 січня року, у якому призначається муніципальна субсидія;

- з чотирьох осіб - не перевищує п’ять прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 січня року, у якому призначається муніципальна субсидія.

Комісії, при прийнятті рішення про призначення муніципальних субсидій, враховуватимуть соціальний статус та доходи члена сім’ї особи зі складу домогосподарства, які не зареєстровані за адресою домогосподарства.

Також надано право на отримання муніципальних субсидій сім’ям, у складі яких є особи, які надають соціальні послуги особі з інвалідністю 1 групи підгрупи, А з числа осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: