В Україні чотирьох людей перевіряють на коронавірус – МОЗ

тести
Фото іл

Міністерство охорони здоров’я України перевіряє на коронавірус чотирьох осіб.Про це на брифінгу 2 березня заявив заступник міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, - йдеться на Укрінформ.

Міністерство охорони здоров’я України перевіряє на коронавірус чотирьох осіб.
Про це на брифінгу 2 березня заявив заступник міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, - йдеться на Укрінформ.

«На даний момент вже проведено вісім тестів на коронавірус, вони були негативні. Зараз в лабораторії розпочато аналізи ще на чотири підозри. Три з міста Києва, і одна з Чернівецької області. У місті Києві ця підозра зафіксована в іноземців, які перебували на території України та звернулися за медичною допомогою. В Чернівцях це людина, яка повернулася з Італії», - сказав Ляшко.

За його словами, наразі разом з Держприкордонслужбою продовжується температурний скринінг. Він зазначив, що вже було перевірено близько 540 тисяч осіб.

«Усіх, у кого виявляється температура, оглядає епідеміолог та медичні працівники. Також забезпечено чергування швидких медичних допомог у найбільш потужних пропусках. У всіх інших час доїзду не перевищує 10 хвилин, для того щоб вчасно ізолювати та проконсультувати, а також зібрати зразки на дослідження у людей з температурою», - сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: